همیار پی اس دی

همیاری پی اس دی

این نمونه کار طراحی وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس که فعلا در بین ایرانیان خیلی مرسوم می باشد طراحی و توسعه داده شده است . ما در این کار تمام تلاش خود را کرده ایم تا نمونه کاری استاندارد و به روز با استفاده از تکنولوژی های جی کوئری و اچ تی ام ال ۵ و سی اس اس ۳ ایجاد کنیم که به راحتی بتوان در آن وب سایت چرخش نمود و محتوای و محصول مورد نظر خود را پیدا کرد .

ما همچنین برای بخش فروش این قالب از افزونه وردپرس EDD  استفاده نموده ایم .  به نظر خود ما این نمونه کار طراحی وب سایت ، یکی از نمونه کارهای طراحی قالب وردپرس عالی ما می باشد که در بسیاری از بخش ها نماینده کیفیت کار ما می باشد .  ما برای هر مشتری پیشنهادات مختلف در زمینه استفاده از سیستم های تحت وب داریم و در این نمونه کار طراحی سایت ما به مشتری سیستم پر امنیت و به روز وردپرس را پیشنهاد داده ایم .  شما می توانید در این قالب نکات بسیاری از جمله استاندارد بودن آن بر اساس ساختار ولیدت وی تر سی و همچنین مشخصات های مورد نیاز جیمتریکس را بررسی نمائید .

لازم به توضیح است که این قالب وردپرس کاملا خصوصی به دست ما طراحی شده است و هیچ نمونه خارجی ندارد و همچنین این قالب واکنش گرا بوده و در صفحه نمایش های مختلف به درستی نمایش داده می شود .

ایده گرافیکی کار توسط خود مشتری ارائه شده است و ما هیچ گونه دخل و تصرف در بخش گرافیک این قالب وردپرس نداشته ایم .

اگر شما هم تازه به وب سایت ما امده اید ، خوشحال می شویم از طریق فرم تماس برای گفتگو بیشتر با ما در ارتباط باشید . تمام تلاش ما توسعه و به روز بودن و رضایت مشتری است .

 

نمونه کارهای دیگر