برترین افزونه های وردپرسی

در دو مقاله گذشته، قسمت‌های اول و دوم «۲۴ افزونه وردپرسی که وب سایت‌های تجاری باید داشته باشند» را برایتان منتشر کردیم و در مورد هر افزونه توضیحاتی دادیم. حال در این مقاله قسمت پایانی آن را منتشر کرده‌ایم و توجهتان را به خواندن آن جلب می‌کنیم.

 

  1. افزونه وردپرسی Beaver Builder

 

احتمالاً به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار به‌زودی تشخیص خواهید داد که قرار دادن آیتم‌ها به شیوه‌ای متفاوت در صفحات وب سایتتان می‌تواند به تبدیل و فروش بیشتر منجر شود. اما بدون آشنایی با کد نویسی چگونه می‌توانید این صفحه‌های هدف را ایجاد کنید؟

افزونه وردپرسی Beaver Builder یک ابزار قدرتمند ایجاد صفحه به روش drag and drop برای وردپرس است. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید طرح‌های کلی صفحه‌هایتان را به‌آسانی و با یک رابط کاربری ساده ایجاد کنید. برای مشاهده مقایسه بهترین صفحه سازهای drag and drop برای وردپرس می‌توانید به این قسمت مراجعه کنید.

 

افزونه وردپرسی beaverbuilder

افزونه وردپرسی beaverbuilder

 

  1. افزونه وردپرسی Google Apps for Work

 

افزونه Google Apps for Work مجموعه‌ای از چند برنامه کاربردی اینترنتی مانند email، docs، spreadsheets و غیره است. استفاده از این مجموعه قدرتمند برنامه‌های کاربردی office که گوگل ایجاد کرده است، ارزان‌تر، ساده‌تر و کم زحمت‌تر است. مهم‌تر از همه، برای ایمیل‌های آن می‌توانید از نام دامنه تجاری خود استفاده کنید.

 

افزونه وردپرسی Google Apps for Work

افزونه وردپرسی Google Apps for Work

 

  1. Freshbooks

 

Freshbooks یک نرم‌افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای حرفه‌ای‌ها، فریلنسرها و آژانس‌هاست. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به‌آسانی برای مشتریان خود فاکتور ارسال کنید، دستمزدتان را دریافت کنید و امور مالی خود را مدیریت کنید. در این قسمت می‌توانید اطلاعاتی در مورد این نرم‌افزار به دست آورید.

 

افزونه وردپرسی Freshbooks

افزونه وردپرسی Freshbooks

 

  1. افزونه وردپرسی SEMRush

 

به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار لازم است بدانید که رقیبانتان  در وب سایت‌های خود چه‌کارهایی انجام می‌دهند. با کمک افزونه وردپرسی SEMRush می‌توانید کلیدواژه‌هایی را که رقیبانتان برایشان رتبه‌بندی گرفته‌اند، بررسی کنید. با استفاده از آن می‌توانید کلیدواژه‌های پولی و نیز ترافیک ارگانیک آن‌ها را چک کنید. با انجام این کار می‌توانید محتوا و استراتژی بازاریابی خود را بهینه کنید. به‌علاوه، در این قسمت می‌توانید بهترین افزونه‌های SEO وردپرس را که باید استفاده کنید، بررسی کنید.

 

افزونه وردپرسی semrush

افزونه وردپرسی semrush

 

  1. افزونه وردپرسی All in One Schema.org Rich Snippets

 

ریچ اسنیپت‌ها نشانه‌گذاری‌های ویژه‌ای هستند که می‌توانید به محتوای خود اضافه کرده و آن را برای موتورهای جستجو بهتر و بیشتر توضیح دهید. سپس موتورهای جستجو از این اطلاعات استفاده می‌کنند تا محتوای شما را متفاوت نشان دهند. برای مثال، رتبه‌بندی‌های ستاره‌ای در زیر محصولات، نقشه محل کسب‌وکار که افراد بتوانند با استفاده از آن محل شما را بیابند و از این قبیل. افزونه وردپرسی All in One Schema.org Rich Snippets یک رابط کاربری ساده را برایتان فراهم می‌کند تا با استفاده از آن بتوانید این نشانه‌گذاری‌ها را ایجاد کرده و در پست‌ها و صفحه‌های وردپرس خود استفاده کنید. برای آشنایی با نحوه افزودن ریچ اسنیپت به این قسمت مراجعه کنید.

 

افزونه وردپرسی All in One Schema.org Rich Snippets

افزونه وردپرسی All in One Schema.org Rich Snippets

 

  1. افزونه وردپرسی BirchPress

 

اگر به دنبال راه‌حلی برای وب سایت وردپرسی خود هستید که کاربرانتان بتوانند قرار ملاقاتی را تعیین کنند، افزونه وردپرسی BirchPress بهترین راه‌حل است. با کمک این افزونه می‌توانید به‌آسانی یک سیستم رزرو آنلاین تمام‌عیار را برای وب سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

علاوه بر این، شاید بخواهید راهنمایی‌هایی در مورد ۵ افزونه برتر رزرو و قرار ملاقات را هم در این قسمت بخوانید.

 

افزونه وردپرسی BirchPress

افزونه وردپرسی BirchPress

 

  1. ویجت Testimonials

 

با استفاده از ویجت Testimonials می‌توانید مشتریان پیشین و بازخوردهای آن‌ها در مورد محصولات یا خدماتتان را جلوه‌گر کنید. معمولاً افراد دوست دارند نظر سایرین را در مورد کسب‌وکار شما بشنوند. با کمک این ویجت می‌توانید اعتماد مشتریان را به دست آورده و با آن‌ها ارتباطی طولانی را پایه‌ریزی کنید. با این ویجت می‌توانید رضایت‌نامه‌های مشتریان را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

 

افزونه وردپرسی Testimonials

افزونه وردپرسی Testimonials

 

  1. Slack

 

Slack ابزاری برای مدیریت گروه، بهره‌وری و برقراری ارتباط است. ما از این ابزار برای برقراری ارتباط با اعضای گروه خود که در مناطق زمانی و مکان‌های مختلفی قرار دارند، استفاده می‌کنیم. استفاده از این ابزار از ایمیل ساده‌تر است و می‌تواند با افزونه‌های آنلاین فراوان دیگری که ممکن است از آن‌ها استفاده کنید، ادغام شود. در این قسمت می‌توانید راهنمایی‌هایی در مورد ادغام Slack با وردپرس دریافت کنید.

 

افزونه وردپرسی Slack

افزونه وردپرسی Slack

 

تیم وردپرس باران امیدوار است با انتشار این مقاله اطلاعات مناسبی را در مورد افزونه‌های ضروری وردپرس برایتان فراهم کرده باشد. در مقالات دیگر خود حتماً اطلاعات مفیدتری را برایتان منتشر می‌کنیم.

نظرها و پیشنهادهای سازنده خود را برایمان بفرستید.

http://www.wpbeginner.com/showcase/24-must-have-wordpress-plugins-for-business-websites

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر