معرفی وردپرس ۴.۹ «tipton» (قسمت اول)

تاریخ : ۱ آذر ۱۳۹۶ | دسته بندی : مقالات,وردپرس | برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
معرفی وردپرس 4.9

در این مقاله قسمت اول معرفی وردپرس ۴.۹ را برایتان آورده‌ایم و برخی از ویژگی‌های آن را شرح می‌دهیم. این مقاله قدری طولانی است و در مقالات بعدی، بخش‌های دیگر آن را برایتان منتشر خواهیم کرد.

 

معرفی وردپرس ۴.۹

 

بهبودهای عمده در سفارشی ساز، بررسی خطای کد و موارد دیگر

 

ورژن ۴.۹ وردپرس که به‌افتخار موسیقیدان جاز و رهبر گروه بیلی تیپتون به نام «Tipton» نام‌گذاری شده است، اکنون برای دانلود و نصب در پیشخوان وردپرستان آماده است. ویژگی‌های جدیدی که به این ورژن اضافه شده‌اند، جریان کار طراحی را برایتان ملایم‌تر کرده و با آن دیگر از شر نوشتن کدهای نادرست خلاص می‌شوید.

پیش‌نویس‌های طراحی برجسته، برنامه زمان‌بندی و قفل کردن (locking) همراه با لینک‌های پیش‌نمایش، جریان کار سفارشی کننده، همکاری با ایجاد کننده‌های محتوا را بهبود می‌دهند. حتی بیشتر از این، code syntax highlighting و بررسی خطا تجربه مناسب و ملایمی برای طراحی سایت فراهم خواهند کرد. در پایان، اگر همه این‌ها برایتان جالب نیستند، ما یک ویجت گالری و بهبودهایی برای جستجوی تم و جابجایی بین آن‌ها نیز برایتان داریم.

جریان سفارشی ساز بهبودیافته

 

آشنایی با وردپرس 4.9

وردپرس ۴.۹

 

سفارشی سازی‌های پیش‌نویس و طراحی سایت زمان‌بندی

 

بله، درست خوانده‌اید. درست همان‌طور که می‌توانید پست پیش‌نویس بگذارید و آن‌ها را بازنویسی و زمان‌بندی کنید تا در تاریخ و ساعتی که انتخاب می‌کنید منتشر شوند، اکنون می‌توانید طراحی سایت وردپرسی خود را سرهم‌بندی کنید و سپس آن تغییرات طراحی را زمان‌بندی کنید تا آن‌طور که دوست دارید منتشر شوند.

 

همکاری با لینک‌های پیش‌نمایش طراحی

 

آیا می‌خواهید بازخوردی را برای تغییرات طراحی سایت دریافت کنید؟ وردپرس ۴.۹ لینک پیش‌نمایشی به شما می‌دهد که می‌توانید آن را برای همکاران و مشتریانتان بفرستید تا بتوانید بازخوردها را پیش از زمان‌بندی انتشار تغییرات جمع‌آوری و یکپارچه کنید. حال می‌توانیم به این همکاری ++ بگوییم؟

 

معرفی وردپرس 4.9

وردپرس ۴.۹

 

قفل طراحی از تغییرات شما مراقبت می‌کند.

 

آیا تابه‌حال با موقعیتی مواجه شده‌اید که دو طراح وارد پروژه‌ای شوند و طراح «الف» تغییرات زیبایی را که طراح «ب» انجام داده است، حذف کند؟ ویژگی قفل طراحی در وردپرس ۴.۹ (مشابه با قفل پست) طراحی پیش‌نویس شما را ایمن می‌کند، به‌طوری‌که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را تغییر دهد یا کاری را که به‌سختی انجام داده‌اید، پاک کند.

 

وردپرس 4.9

آشنایی با وردپرس ۴.۹

 

یادآوری برای محافظت از کاری که انجام داده‌اید

 

آیا تابه‌حال شده است که پیش از ذخیره طراحی پیش‌نویس خود میز کارتان را ترک کنید؟ نگران نباشید! زمانی که برگردید، وردپرس ۴.۹ مؤدبانه از شما می‌پرسد که می‌خواهید تغییراتتان را ذخیره کنید یا نه!

فعلاً تا همین‌جا کافی است. منتظر خواندن ادامه مقاله باشید. تیم وردپرس باران امیدوار است این مقاله برایتان مفید باشد. منتظر خواندن این مقاله در قسمت‌های بعدی باشید.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر