10 قالب رایگان برتر وردپرس

امروزه وردپرس به محبوب‌ترین و پرکاربردترین پلتفرم CMS تبدیل شده است. این پلتفرم در پس خود جامعه بزرگی دارد که به‌طور مداوم قالب‌ها و افزونه‌های جدید و باکیفیتی منتشر می‌کنند که همواره آن را تازه نگه می‌دارند. وجود قالب وردپرس در زمان طراحی و توسعه وب سایت وردپرسی ضروری است، استفاده از آن‌ها آسان است و زمانی که نیازی ندارید هر چیزی را از صفر توسعه دهید، می‌توانند کمک زیادی به صرفه‌جویی در زمان به شما کنند.

تیم وردپرس باران در این مقاله اطلاعاتی را در مورد چند قالب وردپرس رایگان که در سال ۲۰۱۷ در دسترس هستند، برایتان فراهم کرده است.

 

چند قالب وردپرسی رایگان برای انواع وب سایت وردپرسی

 

قالب وردپرس Shapely

 

قالب Shapely یک قالب وردپرسی شگفت‌انگیز و همه‌کاره رایگان است. این قالب یک رتینا (retina) آماده، طراحی تخت و واکنش گرا ارائه می‌کند و پشتیبانی آن هم برای محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس بسیار عالی است. از این قالب می‌توانید برای وب سایت‌های کسب‌وکاری، صفحه هدف (landing page) نمونه کار و سایر انواع وب سایت وردپرسی استفاده کنید.

 

قالب وردپرسی shapely

قالب shapely

 

قالب Total

 

قالب Total یک بسته قالب وردپرسی مرتب و شیک است که بخش‌های پارالاکس دارد که تمامی ویژگی‌های موردنیاز برای توسعه و طراحی یک وب سایت وردپرسی کامل را شامل می‌شوند. این یک قالب سازگار و مناسب برای سئو است، سازگاری Cross Browser دارد، ترجمه کامل آن آماده است و با ووکامرس و سایر انواع افزونه‌های اصلی هم سازگاری دارد.

 

قالب وردپرسی total

قالب وردپرسی total

 

قالب NewsMag

 

قالب وردپرس NewsMag یک قالب مرتب و پیشرفته برای وب سایت‌های مجله‌ای، خبری و بلاگ‌هاست. این یک قالب کاملاً واکنش گرا و قابل سفارشی‌سازی و سازگار با موتور جستجو است. قالب NewsMag چند ویجت سفارشی دارد که می‌توانید به آن اضافه کنید؛ علاوه بر این، پشتیبانی پس‌زمینه سفارشی، رنگ‌های سفارشی، فونت‌های گوگل، ویجت‌های پویا، اسلایدر واکنش گرا و مواردی بیش از این‌ها دارد.

 

قالب وردپرسی NewsMag

قالب وردپرسی NewsMag

 

قالب Sydney

 

قالب وردپرسی Sydney یک قالب کسب‌وکاری قدرتمند برای وردپرس است. این یک قالب کاملاً واکنش گرا، ترجمه آماده است، از سفارشی ساز (Customizer) وردپرس استفاده می‌کند که با کمک آن می‌توانید عناصرش را به‌دلخواه خود تغییر دهید. در این قالب امکانات سفارشی‌سازی مانند Google Fonts، کنترل کامل رنگ و لایه‌بندی، آپلود لوگو، اسلایدر تمام صفحه و مواردی دیگر وجود دارند.

 

قالب وردپرسی Sydney

قالب وردپرسی Sydney

 

قالب Flash

 

قالب Flash یک قالب وردپرسی چندمنظوره و انعطاف‌پذیر است که طراحی زیبا و ویژگی‌های قدرتمندی دارد. این یک قالب کاملاً واکنش گرا است که چندین گزینه سفارشی‌سازی دارد و با استفاده از آن می‌توانید وب سایتتان را به شیوه‌ای که خودتان می‌خواهید کنترل و ایجاد کنید. قالب Flash برای وب سایت‌های کسب‌وکاری، بلاگ، نمونه کار، صفحه اصلی و یا هر نوع وب سایت وردپرسی دیگر مناسب است.

 

قالب Flash

قالب Flash

 

قالب Hestia

 

قالب وردپرسی Hestia قالبی با طراحی زیبا و چندمنظوره است. ظاهری مرتب و زیبا، یک نمونه کار شیک است و با راه‌حل‌های خرید مانند ووکامرس سازگاری دارد. این قالب کاملاً واکنش گرا و سازگار با موبایل است و با استفاده از آن می‌توانید  هر چیزی را در پیش‌نمایش‌های زنده زمان واقعی سفارشی‌سازی کنید.

 

قالب وردپرس hestia

قالب وردپرس hestia

 

قالب Suffice

 

قالب وردپرسی Suffice یک قالب چندمنظوره و بسیار انعطاف‌پذیر است. این قالب به شکلی زیبا ساخته‌شده است و طراحی انعطاف‌پذیر و ویژگی‌های قدرتمندی دارد. به‌آسانی قابل سفارشی‌سازی است و از بهترین شیوه‌های سئو برای عملکرد سطح بالای وب سایتتان استفاده می‌کند. علاوه بر این، چندین ویجت ساده drag and drop دارد که به شما کمک می‌کند وب ‌سایت وردپرسی خود را در اولین فرصت ایجاد کنید.

 

قالب وردپرس Suffice

قالب وردپرس Suffice

 

قالب Zerif lite

 

قالب وردپرسی Zerif lite یک قالب سازگار تک‌صفحه‌ای و چندمنظوره است. این قالب یک رابط رنگارنگ و تعاملی و طراحی مرتب و حداقلی (minimal) دارد. قالب وردپرسی Zerif lite برای آژانس‌های اینترنتی و شرکت‌های کسب‌وکاری تجاری، شخصی و نمونه کارهای پارالاکس و سایت‌های عکاسی بسیار مناسب هستند.

 

قالب وردپرسی Zerif lite

قالب وردپرسی Zerif lite

 

قالب وردپرسی Hueman

 

قالب Hueman یک قالب وردپرسی چندمنظوره شگفت‌انگیز است. این قالب یک لایه‌بندی کاملاً واکنش گرا دارد و رنگ‌های تأکیدی (accent color) نامحدودی دارد و روشی آسان برای افزودن ویجت‌های سفارشی و ابزاری عالی برای آپلود کردن لوگو دارد. این قالب از ویژگی ترجمه زبانی پشتیبانی می‌کند و برای تمامی انواع مجلات و بلاگ‌ها مناسب است.

 

قالب وردپرس Hueman برای وب سایت وردپرسی

قالب وردپرس Hueman

 

قالب Illdy

 

قالب وردپرسی Illdy یک قالب تک‌صفحه‌ای حیرت‌انگیز، کاملاً واکنش گرا و سازگار برای موبایل است که ویژگی‌های عالی فراوانی دارد. این قالب یک طراحی پیشرفته با خطوط مرتب دارد و برای انواع محتوا سبک‌های زیادی دارد. این قالب را می‌توان برای انواع وب سایت وردپرسی کسب‌وکاری، صفحه اصلی، نمونه کار و یا هر وب سایت دیگر استفاده کرد.

 

قالب وردپرسی illdy

قالب وردپرسی illdy

 

تیم وردپرس باران

تیم وردپرس باران در این مقاله اطلاعاتی در مورد چند قالب وردپرسی رایگان توضیحاتی داده و آنها را با کمی جزئیات برای کاربران خود معرفی کرده است. امیدواریم که مقاله مفیدی برایتان باشد.

نظرها و پیشنهادهای خود را برای ما بفرستید.

 

https://tutorialzine.com/2017/12/the-10-best-free-word-press-themes-for-2017

 

 

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر

نظرات مطلب