قالب رایگان وردپرس مجله هوشمند

امروز می خواهم یک قالب رایگان وردپرس مدرن رو براتون رایگان بذارم ، همون طور که همه ما می دونیم امروزه وردپرس به یک چهارچوب محبوب برای توسعه وب سایت ها تبدیل شده و دیگه کسی نمیتونه این مسئله به راحتی انکار کند ، یکی از نکات که باعث محبوبیت وردپرس شد رایگان بودن اونه و افزونه و پوسته های فراوان  و همچنین موجود به زبان های مختلف دنیا ، به راحتی میتونم بگم که سیستم مدیریت محتوا وردپرس در هر کشور حداقل یک تیم توسعه مختص به خودش داره ، و افراد زیادی در دنیا از بالای وردپرس درآمد دارند .

همین مسئله باعث شده که جهش های عالی از نسخه ۲.۵ به بعد شاهد باشیم و می تونیم از این جهش ها به افزونه های پیچیده و پیشرفته ای مثل ووکامرس و همچنین EDD و … نام ببرم .

البته باید یادی کنم از رابط کاربری بسیار عالی اون که واقعا با چند بار کار کردن به راحتی انسان اون درک می کند .

این توضیحات امروز دادم تا صرفا بگم یکی از پر مخاطب ترین بخش های وردپرس ، بخش پوسته های زیاد و محبوب اونه که خیلی از کارهای پیچیده رو پیش و پا افتاده کرده .

 

به همین دلیل قصد دارم از این به بعد تعدادی از قالب های محبوب به شکل رایگان برای دانلود بذارم .

 

دانلود قالب رایگان وردپرس مجله هوشمند

یکی از پر استفاده ترین کارایی های وردپرس بخش نوشته های اون هست ، شما به راحتی می تونید با نصب ساده یک وردپرس چهار پوسته رو در اختیار بگیرید که همگی اونها صرفا بخش نوشته های وردپرس رو پوشش می دهند .

دلیل این موضوع هم بر میگرده به شعار چندین سال پیش وردپرس که خودش به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی مطرح کرد .

به نظر من هم این بخش نوشته های وردپرس خیلی پر مخاطب تر از بخش های دیگه اونه ، حالا به هر حال امروز قصد دارم یک قالب خبری معرفی کنم که با استفاده از اون می تونید به راحتی یک مجله خبری بگردونید .

این قالب یک قالب رایگان مدرن و واکنش گرا هست ، این قالب رایگان اسم اصلی اسمارت هست و همچنین خیلی مخاطب در استفاده از اون راحته و می تونم بگم یکی از بهینه ترین قالب هایی که تا به حال در این زمینه دیدم .

این قالب رایگان  بخش تنظیمات دارد و در همچنین از صفحه ساز خاص خودش پشتیبانی می کند ، احتمالا بعضی هاتون با این قالب به خوبی آشنا هستید .

به عنوان کسی که سالها در زمینه برنامه نویسی وب تجربه داره بهتون این قالب پیشنهاد می کنم که دانلود کنید و استفاده کنید .

دانلود قالب خبری وردپرس – یک قالب‌ خبری وردپرس به صورت رایگان. فارسی شده توسط باران وب :

دانلود قالب رایگان وردپرس 

لینک به توضیحات بیشتر در مورد قالب Smart mag :

http://theme-sphere.com/themes/smart-mag

 

قالب رایگان وردپرس مجله هوشمند

قالب رایگان وردپرس مجله هوشمند

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر