bitcoin mining

در مقاله پیشین خود اطلاعاتی در مورد بیت کوین ارائه کرده و آن را معرفی کردیم و در کنار آن توضیحاتی درباره پرداخت بیت کوین در وب سایت وردپرسی دادیم. برای ادغام پرداخت بیت کوین در وب سایت وردپرسی افزونه‌هایی وجود دارند که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب و در وب سایت خود نصب کنید. در مقاله پیشین یک افزونه را معرفی کردیم و حال در این قسمت چهار افزونه دیگر را معرفی خواهیم کرد.

 

افزونه‌های وردپرسی برای ادغام پرداخت بیت کوین در وردپرس

 

بیت کوین

بیت کوین

 

افزونه BitMate Author Donations

 

افزونه BitMate Author Donations

افزونه BitMate Author Donations

 

افزونه BitMate Author Donations، افزونه‌ای بسیار ساده است که یک دکمه bitcoin donation در انتهای پست‌هایی که منتشر می‌کنید، نمایش می‌دهد.

روند نصب این افزونه بسیار ساده است. ابتدا به زبانه BitMate در منوی جانبی رفته و کادر « Enable this to automatically display the BitMate Author Donations box after posts» را تیک بزنید. علاوه بر این، اگر انسان باسخاوتی هستید، می‌توانید یک لینک BitMate credit هم در انتهای هر کادر اضافه کنید.

سپس به پروفایل کاربری خود رفته و صفحه را به پایین بکشید تا یک کادر متنی را در زیر قسمت « BitMate Donation Information» بیابید. حال در این قسمت فقط کافی است یک آدرس بیت کوین را از wallet خود اضافه کنید و تمام!

 

اطلاعات افزونه BitMate Author Donations

اطلاعات افزونه BitMate Author Donations

 

علاوه بر این، می‌توانید یک از کد کوتاه [bitmate-author-donate] برای وارد کردن یک دکمه donation  در صفحه یا پستی خاص استفاده کنید.

این افزونه در حال حاضر ۵ ستاره را از دو بازدید دریافت کرده و تعداد نصب آن بیش از ۱۰۰ نفر است.

 

افزونه Digital Paybox

 

افزونه Digital Paybox

افزونه Digital Paybox

 

افزونه Digital Paybox یک افزونه وردپرسی پریمیوم در بازار CodeCanyon است که با استفاده از آن می‌توانید فایل‌های خود را برای فروش در سایت قرار دهید.

بیت کوین تنها درگاه پرداختی نیست که می‌توانید از آن استفاده کنید – علاوه بر این، می‌توانید پرداخت‌هایی از طریق PayPal، Payza، Authorize.net،InterKassa ،EgoPay ،PerfectMoney و Stripe نیز استفاده کنید. برای استفاده از بیت کوین، باید یک حساب بیت کوین هم داشته باشید (ثبت‌نام آن رایگان است).

توابع این افزونه با کد کوتاه کنترل می‌شوند و فرم پرداخت هم با استفاده از Ajax فعال‌سازی می‌شود. در اینجا تصویری از مورد دوم برایتان فراهم کرده‌ایم.

 

تصویری از محیط افزونه

تصویری از محیط افزونه

 

افزونه Digital Paybox تاکنون رتبه‌بندی ستاره‌ای ۸۶/۴ دارد.

 

افزونه Banner Manager

 

افزونه Banner Manager

افزونه Banner Manager

 

افزونه Banner Manager نیز یک ارائه پریمیوم در CodeCanyon است. این افزونه تاکنون بیش از ۴۰۰ فروش و رتبه‌بندی ستاره‌ای ۵۷/۴ دارد.

نقطه فروش اصلی افزونه Banner Manager آن است که با استفاده از آن می‌توانید فضاهای تبلیغاتی (بنر) را به‌طور مستقیم با یک فرآیند ساده و دقیق به فروش برسانید. در این زمینه هیچ واسطه یا شبکه‌ای وجود ندارد و افزونه تمامی کارها را برایتان انجام خواهد داد.

این افزونه هم مانند Digital Paybox یکی از چند افزونه در جایگاه خود است که پرداخت بیت کوین را می‌پذیرند (PayPal, Payza, Authorize.net, Skrill و Interkassa نیز پذیرفته می‌شوند). شما برای اجرای پرداخت‌های سکه‌ای باید یک حساب Bitpay داشته باشید.

شما می‌توانید برای تبلیغات یکی از سه گزینه PHP، HTML یا کد کوتاه را انتخاب کنید. در این افزونه هشت بنر با اندازه از پیش ساخته‌شده وجود دارند، اما اندازه‌های سفارشی هم در آن وجود دارند.

سایر ویژگی‌های آن امکان چرخاندن بنر، پیش‌نمایش تبلیغات و مکانیسم تأیید هستند.

در اینجا تصویری از رابط کاربری آن آورده‌ایم.

 

تصویری از محیط افزونه Banner Manager

تصویری از محیط افزونه Banner Manager

 

افزونه Bitcoin Price Ticker

 

افزونه Bitcoin Price Ticker

افزونه Bitcoin Price Ticker

 

خب، این افزونه Bitcoin Price Ticker پرداخت بیت کوین را در وب سایتتان ادغام نمی‌کند، اما یک کارکرد جالب دیگر دارد – یک ویجت bitcoin ticker که می‌توانید با استفاده از آن نمودار نرخ مبادله بیت کوین را در سایت خود نمایش دهید.

روند نصب آن ساده است، کافی است ویجت را به محل موردنظرتان در قسمت customizer کشیده و رها کنید یا به مسیر  Appearance و سپس صفحه Widgets بروید. می‌توانید انتخاب کنید که اطلاعات مربوط به ۴ نرخ برای بیت کوین یا لیت کوین نشان داده شوند.

تنها نقص در اینجا آن است که به نظر می‌رسد فقط یک ارز ممکن برای تبادل وجود داشته باشد، یعنی دلار آمریکا.

اگر وب سایتی در زمینه مالی یا بیت کوین دارید، این افزونه برایتان مناسب است.

 

تصویری از محیط ویجت Bitcoin Price Ticker

تصویری از محیط ویجت Bitcoin Price Ticker

 

جمع‌بندی

 

تمامی افزونه‌هایی که در اینجا معرفی کردیم، توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند و بنابراین به‌سختی می‌توان گفت کدام از بقیه بهتر است. اما من با توجه به تجربه شخصی خودم افزونه GoUrl را به دلیل داشتن گزینه‌ها و پیشنهادهای عالی انتخاب می‌کنم.

شما قصد دارید از کدام افزونه برای وب سایت خود استفاده کنید؟

 

تیم وردپرس باران

تیم وردپرس باران در این مقاله اطلاعاتی در مورد پرداخت بیت کوینی توضیح داده و افزونه‌های وردپرسی ادغام پرداخت بیت کوینی در وب سایت وردپرسی را معرفی کرده است. امیدواریم که مقاله مفیدی برایتان باشد.

نظرها و پیشنهادهای خود را برای ما بفرستید.

 

لینک مقاله منبع

https://torquemag.io/2015/08/5-plugins-to-integrate-bitcoin-payments-into-wordpress

 

 

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر