ترفندهای سئو سال 2017

در مقالات پیشین چهار قسمت از نظرها و توصیه‌های کارشناسان برجسته IT و بازاریابی دیجیتال را در مورد سئو وب سایت توضیح دادیم. در این قسمت توصیه‌های چند کارشناس دیگر را برایتان آورده‌ایم که توجهتان را به خواندن آن‌ها جلب می‌کنیم.

 

ترفندهای سئو ۲۰۱۷ قسمت پنجم

 

هریس شاختر کارشناس بازاریابی دیجیتال این‌گونه به سؤال ما پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

بر روی چیزهایی تمرکز کنید که مشتریان احتمالی‌تان به دنبال آن‌ها هستند، در هر متنی که ممکن است در جستجویش باشند؛ یعنی، تمرکز مداوم بر روی محتوای مبتنی بر جستجو اما با کمک کلمات کلیدی طولانی (long tail) پیش روید. این جستجوها می‌توانند نتایج اسنیپت و جستجوی صوتی برجسته‌ای را در جاهای بسیار مناسب که رقابت پایینی دارند، برایتان به ارمغان آورند.

 

ترفند دوم

تمرکز بر روی موبایل را ادامه دهید. تاکنون باید سرعت سایت، AMP گوگل، app indexing و طراحی اولیه موبایل را در دستور کار خود قرار داده باشید.

 

ترفند سوم

خلاقانه کار کنید. آزمایش کنید! در مقام تعریف، بهترین شیوه‌ها شما را به جایی خواهند برد که رقابت آنجاست. برای این‌که بتوانید پیشروی کنید، باید تفکر خلاق و متفاوت داشته باشید. ارتقای داده‌ها، فناوری‌های جدید، تأثیرهای کانالی متقابل و هر آن چه برای امتحان کردن استراتژی‌های جدید سئو در فهرست خود دارید. هیچ‌کس به شما روش برنده شدن را نشان نخواهد داد، بلکه خودتان باید آن را پیدا کنید.

 

 

تراویس کوزی کارشناس و متخصص سئو این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

بیشتر کار و تلاش کنید. کمتر بخوانید. از خواندن اخبار سئو دست بردارید. اکثر آن‌ها فقط نظرهای کارشناسی هستند. افراد مقالات را با تست‌های کم می‌نویسند. آزمایش خودتان را انجام دهید و هرگز از آن دست نکشید.

 

ترفند دوم

عملیات درون سایتی خود را به طور علمی و به خوبی انجام دهید. در آن‌ها از کلیدواژه‌ها استفاده کنید. بیش‌ازحد بهینه‌سازی نکنید. کارهای مؤثر را تکرار کنید. فقط از کارشناسانی استفاده کنید و به حرفشان گوش دهید که نتایج کارشان با بتوانند به شما نشان دهند. هرگز آموزش یا کمک گرفتن از کارشناسان را دست‌کم نگیرید.

 

ترفند سوم

لینک‌هایی با رتبه بالا جذب کنید. آن‌ها را گسترده کنید یا شبکه خود را ایجاد کنید.

 

بهترین ترفندهای سئو

ترفندهای سئو

 

آنالی پیترز بازاریاب رشد این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

برای اسنیپت‌های شاخص رتبه بگیرید.

 

ترفند دوم

سایت خود را برای تلفن همراه بهینه‌سازی کنید.

 

ترفند سوم

از نوشتن محتواهای کلی دست بردارید.

 

بهینه سازی وب سایت یا سئو (SEO)

سئو

 

تیم وردپرس باران امیدوار است خواندن این مقاله برایتان مفید باشد. منتظر ادامه این مقاله مفید در پست‌های بعدی ما باشید. ما را از نظرها و پیشنهادهای سازنده خود بهره مند سازید.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر