راهکارهای سئو

تاکنون شش قسمت از مقاله طولانی ترفندهای سئو ۲۰۱۷ را برایتان منتشر کرده‌ایم (لینک قسمت ششم) که در آن چندین کارشناس معتبر و باتجربه در زمینه IT، سئو و بازاریابی دیجیتال از تجربه‌های خود در زمینه سئو می‌گویند. تیم وردپرس باران شش قسمت پیش برایتان مفید بوده باشند و در این قسمت توجهتان را به خواندن قسمت هفتم این مقاله جلب می‌کنیم.

 

ترفندهای سئو ۲۰۱۷ و توصیه‌های کارشناسان

 

مایکل کوتام مشاور سئو این‌گونه به پرسش ما پاسخ می‌دهد

 

توصیه اول

 

همین حالا تمامی سایت‌های خود را به https منتقل کنید. گوگل کروم این روزها به کاربرانی که صفحه‌هایشان با https شروع نمی‌شود، هشدار می‌دهند. علاوه بر این، یک فاکتور رتبه‌بندی جزئی است و برای مدتی هم همین‌طور بوده است).

 

بهترین ترفندهای سئو

ترفندهای سئو

 

توصیه دوم

 

در حیطه محتوایی و نیز نتایج جستجو به رقبای خود و چگونگی نگره‌تان به کاربر نهایی توجه نمایید.

در نتایج جستجو، آیا رقیبتان در توضیحات متا نوشته است «ارسال رایگان» و شما از آن استفاده نکرده‌اید (حتی این سرویس را هم ارائه نمی‌دهید)؟ آیا BBB رتبه آن‌ها را A+ داده و آن را نشان می‌دهند؟

تمامی نتایج جستجوی صفحه را بخوانید و به این فکر کنید که در چه صورت کاربران ممکن است ابتدا روی سایت رقیبتان کلیک کنند (چه مزیتی دارند). سپس روی تک‌تک رقیبانتان کلیک کنید و محتوای صفحه‌شان را بررسی کنید. آیا عکس‌های اصلی آن‌ها بهتر، بیشتر و بزرگ‌تر است؟ در سایت خود نقشه و فیلم دارند؟ محتوای متنی‌شان بیشتر است؟ آیا در آن متن در مورد اصطلاحات و موضوعات مرتبطی بحث می‌کنند که شما توجهی به آن‌ها ندارید؟

گوگل صفحه شما و صفحات آن‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و با توجه به این‌که موضوع مزبور را چگونه پوشش داده‌اید، به شما امتیاز خواهد داد.

 

 

توصیه سوم

 

محتواهایی را منتشر نکنید که به درد هیچ‌کس نمی‌خورند! اگر در ماه ۲۰ پست را در بلاگ خود منتشر کنید و فقط یکی از آن‌ها بتواند مشارکت (به اشتراک‌گذاری، لینک، کامنت و غیره) را به خود جلب کند، درواقع به گوگل گفته‌اید که وقتی صحبت می‌کنید، حرفهایتان به درد هیچکس نمی‌خورد.

در عوض، بهتر است در ماه یک پست را منتشر کنید و (الف) طوری باشد که ارزش خوانده شدن و به اشتراک‌گذاری را داشته باشد و (ب) بکوشید آن را برای افرای که برایش نظر خواهند گذاشت، آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند یا بدان لینک می‌زنند، ارتقا دهید.

 

ترفندهای سئو

سئو

 

کوین کوچ تحلیلگر سئو این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

توصیه اول

 

مهم‌ترین توصیه‌ای که می‌توانم به شما کنم آن است که سایت خود را برای موبایل سازگار کنید. با استفاده از طراحی مناسب، لایه‌بندی و ایجاد محتوای خوب، برای کاربران موبایلی خود تجربه کاربری مناسب و مفیدی را ایجاد کنید.

شاخص mobile-first گوگل موقعیتی برای کارشناسان سئو فراهم می‌کند تا بار دیگر بر روی جنبه موبایلی بازاریابی دیجیتال تمرکز کنند.

 

بهینه سازی وب سایت یا سئو (SEO)

سئو

 

توصیه دوم

 

دومین توصیه من آن است که راهی را برای گرفتن بک لینک‌های باکیفیت پیدا کنید. بک لینک هنوز هم یکی از فاکتورهای رتبه‌بندی مهم برای گوگل و سایر موتورهای جستجو است.

کمپین‌های بک لینکی را ایجاد کنید که بتوانند به مخاطبانتان کمک کنند محتوایتان را بیابند و برای این کار از تاکتیک‌های بک لینک اسپم دار اجتناب کنید.

 

توصیه های سئو

ترفندهای سئو

 

توصیه سوم

 

آخرین توصیه من برای سئو ۲۰۱۷ آن است که محتواهای قدیمی خود را دوباره هدفمند کنید. چند سالی هست که سایت‌های زیادی با کلی مطلب و محتوای جدید وجود دارند. محتوای صفحات خود را بازنویسی کنید یا متن بیشتری به آن اضافه کنید تا بتوانید ترافیک بهتر و بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنید.

به‌علاوه، از محتواهایی که عملکرد و بازخورد بهتری داشته‌اند، به محتواهایی که به‌تازگی ایجاد کرده‌اید، لینک‌های داخلی بزنید.

 

سئو وب سایت

سئو سایت

 

 

تیم وردپرس باران ارائه دهنده خدماتی چون طراحی وب سایت با وردپرس امیدوار است خواندن این مقاله مفید در زمینه ارتقای سئو برایتان مفید باشد. منتظر ادامه این مقاله مفید در پست‌های بعدی ما باشید. ما را از نظرها و پیشنهادهای سازنده خود بهره مند سازید. برای آگاهی از خدمات ما و تعرفه‌های آن‌ها می‌توانید شماره خود را در وب سایت ما وارد کنید تا با شما در اولین فرصت تماس گرفته شود یا به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

 

 

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر