در مقاله‌های قبلی‌مان پنج قسمت از توصیه‌های کارشناسان بزرگ دنیا را در زمینه سئو وب سایت برایتان آورده‌ایم. ازآنجایی‌که این مقاله طولانی است، آن را به چندین قسمت کوتاه تقسیم کرده‌ایم که هم خواندنش برایتان آسان شود و هم بتوانید توصیه‌های آن‌ها را به‌خوبی به کار گیرید. حال قسمت ششم این مقاله مفید را برایتان قرار می‌دهیم.

 

بهترین ترفندهای سئو

ترفندهای سئو

 

ترفندهای سئو ۲۰۱۷

 

زک جانسون کارآفرین، بازاریاب اینترنتی و بلاگر این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

توصیه اول

محتواهایی را ایجاد کنید که از رقیبانتان بهتر باشد. گوگل را چک کنید تا ببینید کدام یک از آن‌ها در زمینه کلمه کلیدی که استفاده می‌کنید از شما بالاتر است. محتوای سایتشان را بررسی کنید و سپس محتوایی را ایجاد کنید که از محتوای آن‌ها طولانی‌تر، بهتر و مفصل‌تر باشد. علاوه بر این، محتواهای قابل اشتراک‌گذاری با دیگران مانند اینفوگرافیک هم در محتوای خود بگنجانید. نمونه‌ای از همین روش را می‌توانید در راهنمایی کسب درآمد بلاگ خودم مشاهده کنید.

 

توصیه دوم

روش بلاگ نویسی مهمان هنوز هم کارایی بسیار زیادی دارد. اما فقط برای ارتقای سئو وب سایت خود و به دست آوردن لینک بیشتر (link juice) از آن استفاده نکنید، بلکه برای معرفی وب سایت به مخاطبان و بالا بردن مهارت خود هم از آن استفاده کنید. برای آن که بتوانید بهترین نتایج را به دست آورید، توصیه می‌کنم توصیه‌های من را در مورد بلاگ نویسی مهمان دنبال کنید.

 

توصیه سوم

از محتواهای تخصصی و کارشناسانه در وب سایت‌های خود استفاده کنید. این روش نه‌تنها راهی عالی برای نوشتن محتواهایی با بیش از ۱۰.۰۰۰ کلمه است، بلکه برای به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و اقتدار برند بسیار خوب است.

 

 

 

ماری هاینز مشاور سئو این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

توصیه اول

سعی کنید راه‌هایی را بیابید که بتوانید تا جایی که امکان دارد برای کاربران خود مفید باشید. محتواهایی را بیابید که جستجو کننده‌ها تاکنون آن‌ها را درک کرده و به کار برده‌اند و سپس راه‌هایی بیابید که بتوانید آن محتوا را برایشان مفیدتر کنید.

 

توصیه دوم

در مورد رقیبان خود برحسب لینک‌ها پژوهش کنید تا ببینید که آن‌ها از چه چیزهایی برای جذب لینک استفاده می‌کنند (در مقابل ساخت لینک‌های خودشان).

 

توصیه سوم

سعی کنید به‌جای مقدار، بیشتر بر روی کیفیت تمرکز کنید. به‌جای آن‌که برای مثال، هر ماه چند پست بی‌ارزش یا کم‌ارزش را برای بخش بلاگ خود منتشر کنید، کاری کنید که تک‌تک مطالبتان به‌حساب آیند. فقط مطالبی را منتشر کنید که می‌دانید برای کاربران مفید خواهند بود.

 

راهکارهای سئو

سئو وب سایت

 

تیم وردپرس باران ارائه دهنده خدماتی چون طراحی وب سایت با وردپرس امیدوار است خواندن این مقاله مفید در زمینه ارتقای سئو برایتان مفید باشد. منتظر ادامه این مقاله مفید در پست‌های بعدی ما باشید. ما را از نظرها و پیشنهادهای سازنده خود بهره مند سازید. برای آگاهی از خدمات ما و تعرفه‌های آن‌ها می‌توانید شماره خود را در وب سایت ما وارد کنید تا با شما در اولین فرصت تماس گرفته شود یا به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر