وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) و پلتفرم طراحی وبلاگ بسیار محبوب است. درواقع، ۲۴ درصد وب‌سایت‌ها در سرتاسر دنیا با این پلتفرم طراحی‌شده‌اند. به‌هرحال، وردپرس تنها CMS یا پلتفرم انتشار دیجیتالی نیست که در دنیا وجود دارد. بنابراین، چرا باید به‌جای استفاده از پلتفرم‌های دیگر مانند جوملا، دروپال، ویکس، ویبلی یل اسکوئر اسپیس از آن استفاده کنید؟

۴ دلیل برای استفاده از وردپرس برای طراحی وب‌سایت

 

  • یادگیری، استفاده و به‌روزرسانی آسان

«آسان است»

یکی از دلایل اصلی برای انتخاب CMS وردپرسی برای وب‌سایتتان، به‌روزرسانی آسان آن است. ما همواره توصیه می‌کنیم که برای Backend وب‌سایت B2B از وردپرس استفاده کنید؛ زیرا منحنی یادگیری آن کوتاه است، کاربرپسند است و به‌روزرسانی آن هم آسان است.

مزیت استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا که استفاده و به‌روزرسانی محتوای آن آسان است، آن است که همه در سازمان یا شرکتتان می‌توانند محتوای وب‌سایت را به‌روزرسانی کنند. با استفاده از وردپرس برای طراحی وب‌سایت، دیگر مجبور نیستید تمامی تغییرات وب‌سایت را به یک مؤسسه IT یا طراح وب برون سپار اعلام کنید و منتظر باشید تا اولویتی را برایتان اعلام کنند. شما می‌توانید وارد وب‌سایت خود شوید، به‌روزرسانی‌ها را انجام دهید و تغییرات لازم را به‌سرعت اعمال کنید.

 

وردپرس

وردپرس

 

  • گزینه‌های فراوان

«برای این کار افزونه‌ای وجود دارد»

آیا دوست دارید که بتوانید متادیتا را در تمامی صفحات بهینه‌سازی کنید؟ آیا دوست دارید کاری کنید که وب‌سایتتان با استفاده از یک ابزار کش سرعت لود وب‌سایت بیشتر شود؟ آیا می‌خواهید فرم‌هایی را برای صفحات معین وب‌سایتتان نصب کنید؟ آیا تمایل دارید روشی آسان را برای ثبت‌نام کاربران در خبرنامه ماهانه‌تان اضافه کنید؟

وردپرس افزونه‌های فراوانی دارد که قابلیت‌های گسترده‌ای برای انواع نیازهای مختلف به آن اضافه می‌کنند. هر قابلیت یا امکاناتی که برای بازاریابی یا فروش به آن نیاز دارید، به‌احتمال فراوان یک افزونه (احتمالاً رایگان) برای آن وجود دارد که به‌آسانی می‌توانید آن را دانلود و در وب‌سایت خود نصب کنید. افزونه‌ها تجربه بی‌همتایی را برای مدیریت و به‌روزرسانی وب‌سایت برایتان فراهم می‌کنند.

 

  • پشتیبانی و امنیت بسیار عالی

«یک انجمن پشتیبانی تمام‌عیار»

وردپرس بیش از ۱۰ سال است که روی کار آمده است و به دلیل محبوبیت بسیار بالایش پیروان و انجمن‌های پشتیبانی و توسعه‌دهنده فراوانی دارد. این انجمن توسعه‌دهنده و پشتیبانی عظیم، افزونه‌های فراوانی را ایجاد کرده است، سایت‌های کمک و پشتیبانی زیاد و نیز فروم‌هایی را برای بحث در مورد مشکلات و بحث در مورد آن‌ها و یافتن راه‌حل آن‌ها ایجاد کرده است. شما هرگز برای فراهم کردن پشتیبانی که برای مدیریت سایت وردپرس خود و به‌روزرسانی آن نیاز دارید، به مشکل نخواهید خورد.

علاوه بر این، وردپرس یک سیستم ایمن است که به‌روزرسانی‌ها را به‌طور مرتب منتشر می‌کند تا امنیت مداوم را برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها فراهم کند. وردپرس همواره برای کاربران خود آگاه‌سازی‌های مربوط به به‌روزرسانی‌های موردنیاز را ارسال می‌کند.

 

  • وردپرس برای سئو کردن بسیار عالی است!

«برای افراد و موتورهای جستجو ساخته‌شده است»

پیش‌تر گفتیم که وردپرس پلتفرمی بسیار عالی برای کاربران است و تجربه کاربری مناسبی را برایشان فراهم می‌کند. خبر خوش این است که این پلتفرم با موتورهای جستجو همکاری خوبی دارد. برای کدگذاری و mark-up به‌کاررفته برای ایجاد وب‌سایت‌های وردپرسی از بهترین شیوه‌ها استفاده‌شده و بنابراین، برای موتورهای جستجو جذاب هستند و خزنده‌های موتورهای جستجو به‌آسانی می‌توانند آن‌ها را جستجو کنند.

علاوه بر این، افزونه‌های فراوانی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را برای مدیریت داده‌های سئو، ازجمله عنوان‌های H1، توضیحات متا، عناوین متا و غیره در سایت وردپرسی نصب کنید. چندین افزونه SEO امکان دسترسی آسان برای بهینه‌سازی صفحات وب و فراهم کردن حسابرسی‌های سریع از تلاش‌های بهینه‌سازی on-page را برای کاربران وردپرس فراهم می‌کنند.

 

وردپرس

وردپرس

 

ما یک گروه طراحی وردپرس هستیم که ممکن است وقتی این پلتفرم را به شما کاربران عزیز توصیه می‌کنیم، آن را جانب‌دارانه و متعصبانه بدانید. به‌هرحال، طبق تجربیات ما، استفاده از آن برای همه آسان است (نه‌فقط طراحان و توسعه‌دهنده‌ها)، مجموعه گسترده‌ای از ابزارها و گزینه‌ها را فراهم می‌کند و انجمن پشتیبانی گسترده‌ای دارد که دسترسی به آن آسان است و برای بهینه‌سازی کلی موتورهای جستجو مشارکتی مثبت و مفید دارد.

تیم وردپرس باران به خوبی می‌داند که همه کاربران نمی‌خواهند مثل ما تمام روز را صرف طراحی وب کند و ما اعتقاد داریم که وردپرس گزینه‌ای عالی برای تخصص‌های فنی و غیر فنی است.

امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. هرگاه سوالی در این زمینه یا موارد دیگر داشتید، از بخش تماس با ما می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنید.

منتظر نظرها و پیشنهادهای سازنده شما عزیزان هستیم.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر