روش ایجاد فروارد ایمیل در دایرکت ادمین چگونه است ؟

تاریخ : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ | دسته بندی : اپن کارت | برچسب ها : ,,,,

ممکن است شما هم تعداد زیادی ایمیل روی دامنه های متفاوت در دایرکت ادمین داشته باشید ، به همین خاطر سختی بسیاری را می کشید تا بتوانید دونه دونه این پنل های ایمیل را باز کنید و ایمیل های آمده را بررسی کنید .

فوروارد ایمیل دایرکت ادمین

فوروارد ایمیل دایرکت ادمین

پس شاید شما هم دنبال راه حلی می گردید که این سختی را پشت سر بگذارید و از این کار بیهوده دست بکشید ، به همین منظور کافی است یک تنظیم ساده در پنل دایرکت ادمین انجام بدهید .

ایجاد فورواردر ( Forwarders ) در دایرکت ادمین :

برای فوروارد کردن ایمیل کافی است ابتدا به پنل دایرکت ادمین خود مراجعه کنید و در بخش ایمیل منیجمنت ( مدیریت ایمیلها ) بر روی گزینه Forwarders کلیک کنید ، مانند تصویر زیر :

 

ایمیل منیج منت دایرکت ادمین

ایمیل منیج منت دایرکت ادمین

بعد از باز شدن این برگه فورواردر هایی که قبلا ایجاد کرده اید قابل مشاهده است ، همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک با نام Create new E-Mail Forwarder  فوروادر های جدید را ایجاد کنید .

ایمیل فورواردر

ایمیل فورواردر

به تصویر بالا توجه کنید در قسمت مبدا باید آدرس ایمیلی را وارد کنید که بر روی پنل هاست شما ایجاد شده است و تنها کافی است که نام ایمیل را بدون پسوند وارد کنید .

در قسمت مقصد می بایست نام ایمیل و یا ایمیل هایی را که قرار است ایمیل ها به آنها ارسال شود را وارد نمائید .

نکته : توجه داشته باشید ، برای آنکه بتوانید ایمیل ها را به چندین ایمیل ارسالی کنید کافی است که با استفاده از کاما انگلیسی آنها ار از هم جدا کنید . 

تنها کافی است بعد از پر کردن فرم روی دکمه Create کلیک کنید ، فوروارد ایجاد می شود و در لیست فوروارد ها اضافه می شود ، سپس برای اطمینان یک ایمیل ارسال کنید و تست کنید که ایمیل به درستی forward شود .

 

در صورت رعایت قوانین بالا و وجود مشکل با شرکت خدمات دهنده هاستینگ در ارتباط باشید .

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر