ترفندهای سئو وردپرس

در مقالات پیش بخش‌هایی از توصیه‌های کارشناسان بزرگ در خصوص سئو را برایتان گذاشتیم. اکنون ادامه مقاله را برایتان می‌گذاریم.

 

نیک لروی مشاور سئو این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

 

بر روی موبایل تمرکز کنید. اگر هنوز برای سایت خود نسخه موبایل ایجاد نکرده‌اید، این کار باید به اولویت اولتان تبدیل شود. اگر برای سایت خود نسخه دسکتاپ و موبایل دارید، بهتر است وضعیت آن‌ها را بهتر و نیز تثبیت کنید. انجام این کار نه‌تنها باعث به ثمر نشستن تلاش‌های شما برای سئو سایت خواهد شد، بلکه موجب می‌شود کاربران از ورود به وب‌سایتتان تجربه‌ای خوب کسب کنند.

 

ترفند دوم

 

سرعت صفحه. سرعت بالاتر صفحه باعث خشنودتر شدن گوگل و نیز کاربران خواهد شد. زمانی که کاربران از محتوا و خدمات سایتی راضی باشند، بیشتر تمایل دارند که سایت و محتوای آن را تبلیغ کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. برای اجرا و استفاده از AMP اصلاً احساس محدودیت نکنید. بدون شک، طراحی یک وب‌سایت واکنش‌گرا می‌تواند راه‌حلی بهتر و مناسب‌تر برای این مورد باشد.

 

ترفند سوم

 

معماری سایت. این را باید بگویم که من با شرکت‌های بزرگ فراوان و نیز صدها هزار یا میلیون‌ها صفحه کار می‌کنم. قوی‌ترین نقشی که سئو فنی در اینجا ایفا می‌کند، داشتن یک معماری بی‌عیب و نقص است که از ایجاد محتواهای تکراری جلوگیری می‌کند. برای سایت‌های مربوط به تجارت الکترونیکی، مطمئن شوید که جستجوی چندگانه آن را کنترل کرده‌اید.

 

ترفندهای سئو سال 2017

بهترین ترفندهای سئو سایت

 

جوردن کاستلر مشاور سئو این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

 

با تغییرات خود را سازگار و همراه کنید، اما به تغییر واکنش نشان ندهید. واکنش نشان دادن به اعلام یا منتشر شدن ویژگی‌های گوگل می‌تواند باعث به هدر رفتن منابع سئو شود.

 

ترفند دوم

 

همواره باید بدانید که هدف کاربران از جستجو در وب‌سایت چیست و مطمئن شوید که در محتوایتان به نیازهای آن‌ها پاسخ مناسب می‌دهید.

 

ترفند سوم

 

همواره محتوایی ایجاد کنید که به‌هرحال، از هیچ‌چیز بهتر باشد. بهتر است تا جایی که امکان دارد، بر روی ایجاد بهترین محتوا تمرکز کنید تا اینکه مواردی که پارامترهای فرعی هستند.

 

توصیه های سئو سایت

بهترین ترفندهای سئو وردپرس

 

دِیو اشنایدر مدیر محتوا این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

 

اگر محصول یا خدمتی را می‌فروشید یا در نوعی از تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنید، بهتر است محتوای خود را برای اسنیپت‌های غنی گوگل بهینه‌سازی کنید. با انجام این کار، نتایج آموزنده‌تری نشان داده می‌شوند که با درجه‌بندی‌های ستاره‌ای تکمیل‌شده‌اند و درنتیجه، درست در آن موقع کاربران به‌جای کلیک بر روی سایر نتایج، به‌آسانی می‌توانند در خصوص خرید خود تصمیم‌گیری کنند.

 

ترفند دوم

 

امروزه دیگر سئو فقط به محتوای محض محدود نیست! قرار دادن اینفوگرافیک‌ها، ویدئو، ارائه‌های اسلایدی و سایر محتواهای رسانه‌ای را فراموش نکنید. برای جستجوی تصویر، جستجوی صوتی بهینه‌سازی لازم را انجام داده و برای ورود به واقعیت مجازی آماده شوید.

 

ترفند سوم

 

اگر هنوز وب‌سایت خود را برای صفحات موبایلی پرسرعت و استاتیک (AMP) گوگل (تیم وردپرس باران: در مقاله‌ای به آن خواهیم پرداخت و برایتان توضیح خواهیم داد) بهینه‌سازی نکرده‌اید: توجه داشته باشید که اکنون سال ۲۰۱۷ است! منتظر چه هستید؟ چندین افزونه وردپرس وجود دارند که می‌توانند برای انجام این کار به شما کمک کنند. هر چه سریع‌تر اقدام کنید.

صادقانه بگوییم، برای شرکت‌هایی که هنوز این کار را انجام نداده‌اند چندان جالب نیست و صورت خوبی ندارد. علاوه بر این، امروز تعداد کاربرانی که برای جستجوی اینترنتی از موبایل استفاده می‌کنند، پیوسته در حال افزایش است، بنابراین، فراموش نکنید که رتبه‌بندی‌های خود را برای موبایل نیز بررسی کنید.

 

امیدواریم این قسمت مقاله هم برایتان مفید باشد. در قسمت‌های بعدی (لینک قسمت چهارم) منتظر ادامه مقاله باشید. در بخش نظرها، منتظر انتقادها و پیشنهادهای شما هستیم.

احترام به حقوق مشتری از همه چیز بالاتر است.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر