ترفندهای سئو وردپرس

ترفندهای سئو سال ۲۰۱۷: ۳۹ کارشناس دیدگاه‌های خود را در زمینه سئو می‌گویند

امروز در این مقاله می‌خواهیم برخی از برترین ترفندها و نکات سئو در سال ۲۰۱۷ را بررسی کنیم.

بهترین قسمت مقاله کجاست؟

 

دیدگاه کارشناسان درخصوص ترفندهای سئو

 

این نکات و ترفندهای مهم در زمینه سئو را برخی از کارشناسان برجسته و مشهور سئو جهان در حوزه صنعت بیان کرده‌اند. بدون شک اکنون می‌دانید که در طول چندین سال اخیر سئو به‌طور قابل‌توجهی تغییر کرده است. اکنون تاکتیک‌هایی مانند استفاده بیش‌ازحد از کلمه کلیدی، محتوای کم‌حجم، ایجاد بک لینک‌های اسپمی و نامرتبط در گوگل دیگر کاربردی ندارند. بنابراین، احتمالاً از خود خواهید پرسید که این روزها مؤثرترین تکنیک‌های سئو کدم‌اند. امروزه گوگل فقط به وب‌سایت‌هایی امتیاز و اعتبار می‌دهد که از راهنمایی‌های آن پیروی کرده و کاربران خود را قانع کنند و به آن‌ها اهمیت دهند.

بسیار خب، اگر ترافیک موردنظر خود را در وب‌سایت ندارید و می‌خواهید سئو سایت خود را به مرحله بعد ببرید، توصیه‌های این کارشناسان در زمینه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به شما در این مورد کمک خواهند کرد.

در اینجا، ما سؤال زیر را از ۳۹ کارشناس برجسته کرده‌ایم و آن‌ها جواب‌های خود را داده‌اند:

شما کدام ۳ ترفند و تکنیک سئو را برای سال ۲۰۱۷ توصیه می‌کنید؟

آیا می‌خواهید پاسخ‌های آن‌ها به این پرسش را بدانید؟

پس این مقاله و ادامه آن در مقاله‌های بعدی را حتماً بخوانید!

 

ترفندهای سئو سال 2017

بهترین ترفندهای سئو سایت

 

کریس ماکارا استراتژیست بازاریابی دیجیتال این‌گونه پاسخ می‌دهد

ترفند اول:

وب‌سایتتان را برای موبایل بهینه‌سازی (و سازگار) کنید – تعجبی ندارد که گوگل نحوه نمایش داده شدن وب‌سایت در موبایل و نیز اطلاعاتی را که فراهم می‌کنند، بررسی می‌کند. شما نه‌تنها باید وب‌سایت خود را برای موبایل بهینه‌سازی و مطلوب آن کنید، بلکه باید استفاده از pop-up را کاهش داده یا متوقف کنید تا مشمول جریمه گوگل نشوید!

ترفند دوم:

لینک، لینک، لینک – تعجب نکنید! بک لینک‌ها یکی از بهترین روش‌ها برای دستیابی به رتبه‌بندی مناسب هستند. اما نه هر لینکی! بلکه لینک‌های مرتبط و موضوعی (و باید به‌جای خصوصی مرتبط باشند).

ترفند سوم:

عناوین صفحه‌ها و توضیحات متا را بهینه‌سازی کنید – منظور من این نیست که از کلیدواژه استفاده کنید … در عوض، آن‌ها را بهینه‌سازی کنید تا مانند یک تبلیغات پولی جلب‌توجه کنند. عنوان صفحه و توضیحات متا باید طوری باشند که چشمان بازدیدکننده را در نتایج جستجوی نمایش داده‌شده به خود جلب کنند. با افزایش CTR صفحات، گوگل با ارتقای محل نمایش صفحه‌تان به شما پاداش خواهد داد.

 

کریس ماکارا استراتژیست بازاریابی دیجیتال

کریس ماکارا

 

برایان لانگ بلاگر بازاریابی اینترنتی این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند ۱: به کار خود پایبند باشید تا به یکی از بهترین‌ها در زمینه کاری خود تبدیل شوید. خوانندگان مطالب شما می‌توانند بگویند که چه کسی کارشناس است و چه کسی نیست و سایر بلاگرهای محبوب به بهترین محتوا لینک خواهند زد.

ترفند ۲:

مخاطبانی را ایجاد کنید که لینک‌های طبیعی را برایتان بیاورند. فقط بر روی ایجاد لینک تمرکز نکنید. اکثر بلاگرهای معروف می‌توانند بدون تلاش هم لینک‌های خوبی به دست آورند، زیرا دنبال کننده‌های زیادی دارند که طبیعتاً به آن‌ها لینک می‌زنند.

ترفند ۳:

محصول، محتوا یا خدماتی فراهم کنید که ارزش لینک زدن داشته باشند. انجام این کار کمی سخت است، اما اگر برای انجامش وقت کافی بگذارید، به دست آوردن لینک و ترافیک آسان‌تر خواهد بود.

 

برایان لانگ بلاگر بازاریابی اینترنتی

برایان لانگ

 

تیم وردپرس باران امیدوار است این مقاله برایتان مفید باشد. در مقاله‌های بعدی منتظر ادامه نظرهای ارزشمند این کارشناسان بزرگ باشید. در بخش نظرها، انتقادها و پیشنهادهای سازنده خود را برایمان بنویسید.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر

نظرات مطلب