بهترین ترفندهای سئو

در مقاله پیش قسمت اول توصیه‌های کارشناسان برجسته بازاریابی و سئو را در خصوص ترفندهای سئو ۲۰۱۷ برایتان گذاشتیم. در اینجا، بخش دیگری از توصیه‌ها را بخوانید.

 

روهان آیار بلاگر بازاریابی اینترنتی این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

لینک سازی خود را امتحان کنید. Penguin 4 هنوز خیلی شفاف نیست.

ترفند دوم

اگر تاکنون از مجموعه ابزار سئو برای بک لینک‌ها، جستجوی کلیدواژه‌ها و پیگیری رتبه‌بندی استفاده نکرده‌اید (مگر می‌شود که نداشته باشید!) حتماً همین الان یکی را نصب کنید. من ابزار SEMrush را توصیه می‌کنم.

ترفند سوم

بر روی آگاهی از برند (brand awareness) کار کنید. همواره بر روی روش‌هایی برای نفوذ به SERPهای شخصی شده افراد تفکر کنید.

توضیح: منظور از SERP همان Search Engine Results Page است؛ یعنی، نتایجی که در صفحه نتایج گوگل با جستجوی یک کلمه برای شما نمایش داده می‌شود.

 

ترفندهای سئو سال 2017

بهترین ترفندهای سئو سایت

 

مارکوس میلر استراتژیست سئو و بازاریابی دیجیتال این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

موبایل! امروزه گوگل تمام منابع خود را بر روی دستگاه موبایل سرمایه‌گذاری می‌کند. شما هم همین کار را بکنید. در آخرین بخش Search Engine Land من، جزئیاتی در مورد اینکه چطور می‌توانید وب‌سایت خود را برای کاربران موبایل بهینه‌سازی کنید تا مزایای استراتژیک بهتری به دست آورید، توضیح داده شده است.

ترفند دوم

سئو را جدا از بقیه بخش‌ها ندانید. سئو به‌عنوان بخشی از کمپین بازاریابی پیام‌های شما را ارسال می‌کند که بر اساس چند تاکتیک است: سئو، SEM، شبکه اجتماعی، محتوا، استراتژی پولی (محتوا و شبکه اجتماعی). سعی کنید بهترین ترکیب این تاکتیک‌ها را یافته و آن‌ها را برای سئو بهتر و دستیابی به نتایج بهتر با هم ادغام کنید.

ترفند سوم

به چیزی فراتر از کلیدواژه‌های تجاری بیندیشید. اکثریت کاربران موتورهای جستجو، جستجوی خود را با پرسش شروع می‌کنند. به آن پرسش‌ها پاسخ دهید. محتوای خود را طوری بنویسید که از سایر محتواهایی که پیش از این ایجاد شده‌اند، برجسته‌تر باشد. سئو را مانند یک ایجاد لیست بدانید و در تمرین برای یادگیری و کسب پیشتاز شوید و نه این‌که فقط به فکر فروش باشید.

 

اشلی فالکس متخصص سئو، محتوا و وردپرس این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

یکی از مواردی که اخیراً بیشتر روی آن تمرکز کرده‌ام، نوشتن در مورد موضوع است و نه کلیدواژه‌ها. به‌هرحال، گوگل تغییرات بلندمدت و کلیدواژه‌های مرتبط را انتخاب می‌کند. بنابراین، به‌جای آن‌که بر روی یک کلیدواژه برای هر پست تمرکز کنید، به دنبال نمای کلی و موضوع اصلی باشید و سعی کنید بهتر از سایر افراد به آن بپردازید.

ترفند دوم

امروزه، برآوردن نیازهای کاربران اهمیت زیادی پیدا کرده است. به هر صورت، گوگل وقت خود را برای نتایجی که با کلیدواژه‌ها مطابقت دارند، نمی‌گذراند و در عوض به نحوه واکنش ما و نوع محتوایی که با یک کوئری بهترین مطابقت را دارند، اهمیت می‌دهد. بنابراین، پیش از نوشتن محتوا به نکات و مطالبی بیندیشید که کاربران ممکن است جستجو کنند.

ترفند سوم

مرتبط بودن ایجاد لینک اکنون بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. گوگل آن‌قدر هوشمند است که بتواند لینک‌های اسپمی را که ایجاد می‌کنید شناسایی کرده و سپس آن‌ها را نادیده بگیرد. در عوض، توان خود را برای ایجاد لینک در داخل محتوا از طریق چیزهایی مانند پست‌های مهمان بگذارید. شما بدون شک هر لینکی را نمی‌خواهید، بلکه لینک‌های مرتبط و متنی را می‌خواهید.

 

بهینه سازی وب سایت یا سئو (SEO)

سئو

 

جاش باکینسکی مشاور سئو و بازاریابی دیجیتال این‌گونه پاسخ می‌دهد

 

ترفند اول

تبدیل کاربر به مشتری

ترفند دوم

تبدیل کاربر به مشتری

ترفند سوم

تبدیل کاربر به مشتری

آن جستجو را تکمیل کنید، هر چه باشد! به مشتریان خود هر چه می‌خواهند، بدهید! سریع‌تر، جذاب‌تر، آسان‌تر و بهتر!

 

تیم وردپرس باران امیدوار است این مقاله برایتان مفید باشد. در پست بعدی ادامه مقاله را بخوانید.

مرتضی حمزه سرکانی

از اوایل زندگی عاشق ادبیات بودم و به همین دلیل ادامه تحصیل خودم با زبان خارجه ادامه دادم و مترجم چهار جلد کتاب کامپیوتر هستم .

ارسال نظر

نظرات مطلب