۳ افزونه برتر وردپرس در زمینه امنیت

تاریخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ | دسته بندی : افزونه وردپرس,مقالات,وردپرس | برچسب ها : ,,,

وب سایت ها قطعه از دارایی های هر فردی در اینترنت هستند . و مثل هر اموال با ارزشی می خواهید اطمینان حاصل کنید که از دست دزدان و مزاحمان در امن و امان باشد . این موضوع باعث شده است که بسیاری از وب سایت ها در فکر امنیت آن باشند ، مسلما وب سایت هایی که با وردپرس توسعه داده شده اند از این موضوع مستثنی نیستند .

وردپرس خود را کاملا سخت و ایمن ساخته است ، اما این دلیل بر ورود و نفوذ هکر ها به وب سایت نمی شود ، کلمات ضعیف عبور  تنها یکی از عوامل است ، که منجر به هک وب سایت می شود .

به این دلیل یک لایه اضافه امنیتی برای وب سایت شما بد نیست . در اینجا تعدادی از افزونه های امنیتی وردپرس معرفی کرده ایم .

نکته : قبل از استفاده از هر کدام از این افزونه حتما از وب سایت خود بک آپ بگیرید .

 

۱- افزونه آل این وان سکیوریتی :

امنیت در وردپرس

این افزونه وردپرس دارای یک رابط کاربری کاربر پسند برای کسانی است که با تنظیمات پیشرفته امنیتی وردپرس آشنا نیستند ، بعضی از ویژگی های آن شامل یک ابزار رمز عبور قدرت مند برای رمز عبور های سخت و ایمن و یک ابزار ورود ایمن برای جلوگیری از ورود آی پی های تکراری که اون خونده میشه بورت فورس اتکمنت .

یکی دیگر از امکانات اون جلوگیری از وارد کردن کد های مخرب هست قبل از اینکه کسی اونها وارد قالب کند ، همچنین جلوگیری از خزنده های تقلبی گوگل هست و ….

لینک به مخزن افزونه : https://wordpress.org/plugins/all-in-one-wp-security-and-firewall

 

۲- آی تمز سکیوریتی

iThemes-Security-plugin

این افزونه توسط آی تمز که یکی از توسعه دهنده های قالب و افزونه برای وردپرس است طراحی و توسعه داده شده است . این افزونه برای مبتدیان و حرفه ای ها عالی است ، تمام تنظیمات نصب و راه اندازی آن با یک کلیک انجام می شود . برای ساده کردن کار در داشبوردش چک لیستی از کارهای امنیتی که باید آنها را انجام دهید ارائه میدهد . تعمیر و نگهداری از آن هم بسیار آسان است . البته این افزونه قبلا بهتر بود و الان هم بیشترین رتبه دانلود را در مخزن وردپرس دارد و بخشی از آن پولی است .

لینک به مخزن افزونه : https://wordpress.org/plugins/better-wp-security

۳- سوکوری سکیوریتی

Sucuri-Security-plugin

در درجه اول این افزونه وردپرس یک ناظر بر تغییرات خاص و فعالیت هایی است که می تواند به سایت وردپرس خود آسیب رساند . از انجایی که نیاز به آشنایی کامل با وردپرس در این افزونه نیاز است ، این افزونه برای مدیران و توسعه دهندگان خوب است و نه برای یک کاربر معمولی .

از دیگر امکانات آن بررسی نرم افزار های مخرب و همچنین لیست سیاه امنیتی است .

لینک به مخزن افزونه : https://wordpress.org/plugins/sucuri-scanner

 

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر

نظرات مطلب