بهترین سیستم چت ( گفتگوی آنلاین ) برای وردپرس

تاریخ : ۶ مرداد ۱۳۹۵ | دسته بندی : افزونه وردپرس,مقالات,وردپرس | برچسب ها : ,,,

هر چه جلو تر می رویم خدمات در حوزه کسب و کارهای آنلاین گسترده و گسترده تر می شود تا جایی که اگر وب سایت شما این خدمات را نداشته باشد وجه تمایزی برای مشتری شکل گرفته و باعث از دست رفتن او خواهید شد .

امروزه اکثر وب سایت های وردپرسی سیستم های پاسخگویی به مشتری را بر خط تر از قبل نموده اند تا جایی که به راحتی می توان در بسیاری از وب سایت ها سریع تر از گذشته به جواب سئوال های پیش از خرید خود برسید .

مشتری مداری رمز موفقیت هر کسب و کاری است . اگر شما بتوانید مشتری را راضی نگهدارید مطمئن باشید که دوباره با تعدادی بسیاری دیگر بر خواهد گشت .

به همین دلیل امروز قصد دارم چندین افزونه خوب برای پاسخ گویی آنلاین به مشتری در وردپرس را معرفی کنم :

البته باید به یاد داشته باشید این افزونه های وردپرس به دو شکل کار می کنند تعدادی از آنها فقط متصل به پنل وردپرس شما هستند و تعدادی دیگر متصل به وب سایت های خود هستند که به نظر خودم نوع دوم خدمات کامل تر و جامع تری را حاصل می کند که این یک تجربه کاملا شخصی است و طبق بررسی و آمار های تحقیقاتی نیست .

۱- زوپیم : به آدرس : https://www.zopim.com

zopim

این ابزار بسیار کارآمد است و چندین سال است که من از آن استفاده می کنم شما با استفاده از آن به راحتی می توانید یک سیستم پاسخگویی آنلاین به مشتری داشته باشید در زمانی که گاها آفلاین هستید به جای فرم گفتگو یک فرم تماس برای مشتری شما ظاهر خواهد شد که متصل به ایمیل شما است و همچنین آمار های خلاصه ای از تعداد مشتری ها و تعداد ورود آنها به وب سایت ارائه خواهد کرد اینها باعث خواهد شد که شما متوجه شوید این مشتری بار چندم است که به وب سایت شما مراجعه می کند که کاربرد فراوانی برای گفتگو با او تبدیل محصول به فروش می شود .

 

۲- فورمولا : به آدرس : http://www.formilla.com

formzilla-chat

طبق گفته های وب سایت خودش شما کاملا میتونید این چت باکس برای استفاده خودتون شخصی سازی کنید و این موضوع می تواند به شما کمک بسیاری بکند در توسعه کسب و کارتون ، خدمات دیگری هم چون اپ موبایل هم برای شما دارد که به راحتی می تونه کمک کند در پاسخگویی به مشتری دیگر نیازی نیست همیشه پشت سیستم کامپیوتری بشینید که ببینید که مشتری میاد .

آدرس افزونه وردپرس در مخزن : https://wordpress.org/plugins/formilla-live-chat

۲- تای دای او : به آدرس : https://www.tidiochat.com banner-1544x500

گفتگو یی با پشتیبان این سیستم داشتم ، واقعا سیستم عالی و زیبایی هست و مخصوصا جدیدا رابط کاربری اون تعویض کرده اند ، به راحتی آب خوردن میشه به انواع سیستم های اوپن سورس اون متصل کرد و ابزار بسیار کارآمدی هست مخصوصا اپ اندروید و آی او اس هم دارد برای این کار . این دوستان در سانفرانسیسکو فعالیت می کنند و این خدمات ارائه می دهند .

البته تنها موضوع که ما دارد این است که مدل کسب و کار آن ما ایرانی ها رو مقداری اذیت می کند ، به خاطر اینکه فقط هفت روز رایگان به شما خدمات رایگان ارائه می کند .

 

 

 

 

 

 

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر

نظرات مطلب