بهترین افزونه های رایگان عضویت وردپرس

تاریخ : ۲۵ آبان ۱۳۹۴ | دسته بندی : وردپرس | برچسب ها : ,,,,

وردپرس یک CMS به طور باورنکردنی همه کاره است . از آن می توانید برای راه اندازی بلاگ ، فروشگاه آنلاین ، گالری تصاویر و از این قبیل استفاده کنید . می توانید وردپرس را به یک وب سایت برای عضویت هم تبدیل کنید ، هرچند این استفاده معمول آن نباشد .

برای راه اندازی یک سایت عضویت با وردپرس ، به یکی از افزونه های متعدد رایگان یا پولی سایت عضویت وردپرس نیاز دارید . نمی توان گفت که یکی از افزونه ها از سایر آن ها بهتر است ، این مورد به دلیلی بستگی دارد که از آن استفاده می کنید . در اینجا خلاصه ای از بهترین افزونه های عضویت وردپرس که امروزه می توانید از آن ها در وب سایت خود استفاده کنید می گوییم .

   ۱- WP-Members

1

این احتمالا اولین افزونه سایت عضویت وردپرس است که به ذهنتان می آید . افزونه عجیبی نیست ، زیرا محبویت زیادی دارد ، تاکنون ۶۰۰۰۰ نصب فعال دارد .

فهرست ویژگیهای آن واقعا چشمگیر است . خلاصه کلام ، این افزونه تمام ویژگی هایی که برای مدیریت اعضا و محتوایی که می توانند به آن دسترس داشته باشند را در خود دارد . برخی از ویژگی های آن که نمی توانید در سایر افزونه ها بیابید عبارتند از ثبت نام / ورود inline ( یعنی از داخل خود صفحه و نه از صفحه ورود WP ) ، فیلدهای ثبت نام و پروفایل سفارشی ، ایجاد خودکار excerpt های خودکار و از این قبیل .

علاوه براین ، می توانید یک راهنمای شروع سریع و افزونه های فراوانی را برای توسعه کاربردپذیری افزونه بیابید .

    ۲- Paid Membership Pro

2

این افزونه با داشتن بیش از ۴۰۰۰۰ نصب فعال و add-onهای فراوان یکی از محبوب ترین افزونه های سایت عضویت وردپرس است که سطوح عضویت نامحدودی دارد و ۱۰۰ درصد GPL است .

یکی از بهترین ویژگیهای این افزونه گزینه های یکپارچه سازی عالی آن هستند . این افزونه با MailChimp ، Constant Contact ، AWeber ، KISSMetrics ، Infusionsoft ، WP Courseware ، LearnDash ، Post Affiliate Pro ، bbPress ، WooCommerce ، و بسیاری از ابزارهای محبوب شخص ثالث ادغام می شود . علاوه براین ، برای ویژگیهای پیشرفته تر add-onهای پولی هم وجود دارند ، مانند PayPal Express Checkout یا affiliate tracking .

با این افزونه می توانید پرداخت ها را از طریق Stripe ، Authorize.net ، Braintree Payments و PayPal بپذیرید . این پرداخت ها می توانند یک بار و یا بیشتر از این باشند . می توانید دوره های آزمایشی با مدتی که خودتان انتخاب می کنیدرا تعیین کنید تا پرداخت های مطابق در این سیستم تنظیم شوند .

۳-Simple Membership

3

این یک افزونه ساده برای استفاده است که هر چیز لازم برای یک سایت عضویت را در خود دارد . برای مثال دارای عضویت های رایگان و پولی و نیز سطوح عضویت نامحدود است . می توانید تمام محتوا را مخفی کنید ، یا می توانید محتوای تیزر را نشان دهید تا کاربران را ترغیب کنید وارد سایت شوند یا ثبت نام کنند .

عضویت ساده گزینه های پرداخت متعددی در اختیارتان قرار نمی دهد ـ یعنی فقط با PayPal کار می کند ـ اما چون با PayPal می توانید هرنوع اعتبار اصلی و کارت اعتباری را بپذیرید که این برای بیشتر ما کل چیزی است که تیاز داریم . علاوه براین می توانید پرداخت های یک باره یا چندباره داشته باشید . درپایان ، این افزونه تاکنون به حدود ۲۰ زبان ترجمه شده که برای افراد غیرانگلیسی زبان می تواند چیز متفاوتی باشد .

۴- Membership2 از WPMU DEV

4

همانطور که ممکن است از نام آن حدس زده باشید ، این افزونه جانشین افزونه Membership یکی از اولین افزونه های سایت عضویت وردپرس است . براساس آمار تعداد ۱۰۰۰۰ نصب فعال  اعلام شده از سوی سایت WordPress.org شاید این رایج ترین افزونه به کاررفته نباشد ، اما هنوز هم یک افزونه فعال است .

این افزونه دو نسخه دارد ، رایگان و حرفه ای . البته نسخه های پولی نسبت به رایگان امکانات بیشتربا کارآیی کافی برای راه اندازی یک سایت عضویت دارند ، ازجمله یک نسخه چند سایتی . نسخه رایگان چهار گزینه عضویت در اختیارتان می گذارد ( عضویت استاندارد ، عضویت برای یک چکیده از محتوا ، عضویت مهمان ، و عضویت پیش فرش ) .

با این افزونه می توانید همه چیز در سایت وردپرس خود را محافظت کنید : « صفحه ها ، پست ها ، نظرها ، محتوای پایین برچسب ” بیشتر بخوانید ” ، دسته بندی ها ، منوها ، URLها ، صفحه های خاص ، محتوای نقش کاربر ، فایل های رسانه ای ، فروم ها ، دانلودها ، ویدئوها ، پشتیبانی و هرچه که شما آن را می نامید » . علاوه بر این ، می توانید از طریق PayPal ، Stripe ، Aythorize.net دستمزد خود را در ۲۵ ارز رایج بگیرید یا این کار را دستی انجام دهید .

۵- S2Membe

5

این یک چارچوب عضویت رایگان وبسیار محبوب دیگر است . این افزونه یک نسخه پولی هم دارد که ویژگیهای بیشتر ، سطوح عضویت نامحدود ، کدهای کوپن دارد و می تواند با سرویس های پرداخت بیشتری ادغام شود .

می توانید تمامی ویژگیهای استاندارد مانند صفحه های پروژه ، پست ها ، برچسب ها و دسته بندی ها را در آن بیابید . علاوه بر این ها ، این افزونه چند افزونه نه چندان رایج مانند امکان محافظت بخش های محتوایی میان پست ها ، صفحه ها ، قالب ها ، و افزونه ها و نیز فایل های دانلودشدنی و ویدئوها و فایل های صوتی درحال پخش را ارائه می دهد .

انعطاف پذیری این افزونه در زمانی که می خواهید به کاربران خود امکان دسترس به یک صفحه خاص را بدهید بسیار عالی است . این امر در سایر افزونه ها به سطح عضویت بستگی دارد ، در حالیکه در این افزونه هر کاربری می تواند هر پست یا صفحه را انتخاب و بهای آن را بپردازد تا باز شود .

۶- Mini Membership

6

اگر به یک سایت کاملا تکامل یافته برای عضویت نیاز ندارید ، و به جای آن یک راه حل سریع بدون هرگونه شاخ و برگ اضافی می خواهید ، بهتر است افزونه   Mini Membershipرا امتحان کنید .

این افزونه ، ویژگیها ، یکپارچگیها ، و گزینه های پیکربندی زیادی ندارد ، اما اگر به چیزی بیشتر از قفل کردن محتوا برای اعضا و افراد غیر عضو نیاز ندارید ، این افزونه برای شماست .

یکی از کاربردهای خوب این افزونه زمانی است که از کارکرد خوب سایت عضویت خود مطمئن نیستید و می خواهید ابتدا کمی سبک سنگین کنید . سپس هنگامی که تعداد مشترکان سایت زیاد می شوند ، می توانید در زمانی که گزینه های موجود در این افزونه نمی توانند کارتان را راه بیندازند به سراغ یک افزونه قوی تر بروید .

۷-Groups

7

این افزونه با سایر افزونه ها کمی متفاوت است . تفاوت اصلی در آن است که این افزونه امکان عضویت گروهی را فراهم می کند – یعنی کاربران را به گروه ها اختصاص می دهید ( یک کاربر را می توانید به گروه های زیادی که نیاز دارید اختصاص دهید ) و همه آن ها را یه عنوان یک گروه مدیریت کنید . از یک جهت سطح دسترسی به گروه ها یکسان است ، اما آن ها در اینکه چه کسی می تواند چه محتوایی را ببیند دقیق تر عمل می کند .

این افزونه چند Extension دارد . به هر حال ، به هر حال ، حتی بدون این extensionها کارآمدی محوری این افزونه اکثر مقدمات مدیریت گروه های کاربران را در اختیارتان قرار می دهد .

اگر این افزونه را با سایر افزونه های سایت عضویت مقایسه کنید ، در بسیاری از کاربردها تفاوت های فراوانی می بینید ، بنابراین ، اگر به سایر افزونه های سایت عضویت عادت کرده اید ، در ابتدا ممکن است در تشخیص نحوه کارکردن با گروه ها به مشکلاتی برخورد کنید . این تازه شروع کار است ، هرچند هرچه با آن آشناتر شوید ، این چیزها راحت تر و راحت ترمی شوند .

نتیجه گیری

همان طور که می بینید ، افزونه های سایت عضویت فراوانی وجود دارند که می توانید از میان آن ها یکی را انتخاب کنید . حتی افزونه های رایگان به تنهایی فراوانند و در بیشتر مواقع امکاناتی که دارند ، از آنچه برای شما کافی است ، بیشتر است .

البته افزونه های پولی مانند MemberMouse ، Memberpress ، یا Restrict Content Pro معمولا امکانات بیشتری دارند ، هرچند همیشه اینطور نیست . اگر کاربردی که در جستجوی آن هستید در افزونه های رایگان در دسترس نیستند ( و شما واقعا می خواهید یک سایت عضویت راه اندازی کنید ) می توانید با یک افزونه پولی کار خود را انجام دهید .

علاوه بر این ، اگر به یک سایت عضویت خاص نیاز دارید ، شاید بخواهید دنبال یک افزونه که مخصوص این هدف طراحی شده باشد بگردید . برای مثال ، ZippyCourses برای یک موسسه آموزش زبان آنلاین عالی است . برای سایر اهداف خاص افزونه های مشابهی وجود دارند ، فقط کافیست برای افزونه های موجود جستجو کنید و آن را که برای نیازتان مناسب است انتخاب کنید .

برچسب ها : افزونه های عضویت ، سایت های عضویت ، وردپرس ، عضویت وردپرس

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر

نظرات مطلب