چگونه با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل ترافیک سایت را افزایش داد؟

تاریخ : ۸ اسفند ۱۳۹۳ | دسته بندی : مقالات | برچسب ها :

در این مقاله در عرض ۵ دقیقه مراحل گام به گام تحلیل سایت برای تبلیغات کلیکی گوگل (PPC) آموزش داده می شود. این مراحل به صورت کاملا موثر به افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش کمک می کند زیرا کاربر کلمات کلیدی مناسب و سود آور را انتخاب می نماید، در نتیجه سایت در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار می گیرد.

پیدا کردن کلمات کلیدی

 

keyword-research-google-search

در حالیکه اکثر افراد از ابزارهای رایگان برای پیدا کردن کلمات کلیدی استفاده می نمایند، شما می توانید با استفاده از دیگر ابزارها، بهترین کلمات کلیدی را برای تبلیغات کلیکی انتخاب نمایید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

برای این کار به اکانت خود در گوگل آنالیتیک و همچنین تبلیغات کلیکی گوگل مراجعه نمایید و در آنها بدنبال بهترین کلمات کلیدی با بیشترین میزان فروش باشید.

بهینه سازی صفحات سایت

 

organicSEO

به وسیله سرمایه گذاری بر روی ترافیک تبلیغات کلیکی گوگل، شما به راحتی می توانید نرخ کلیک و Bounce Rate را اندازه گیری نمایید و بر اساس آن صفحات فرود را به منظور جذب مخاطبان بیشتر و قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو، بهینه سازی کنید.

علاوه بر این، با بررسی بیشتر نرخ تبدیل در تبلیغات کلیکی گوگل شما می توانید متا تگهای خود را بر اساس آن به روزرسانی کنید.

در نهایت، بعد از اینکه کلمات کلیدی با ارزش خود را در صفحات فرود قرار دادید، سایت شما آماده قرار گرفتن در رتبه های بالای نتایج جستجوست.

استراتژی گرفتن لینک

 

link-building-strategy

گرفتن لینک نیز یکی از روشهای افزایش ترافیک سایت است اما باید لینکی که انتخاب می کنید مناسب باشد. در زیر روشی کارآمد و سریع ارائه شده است تا بهترین لینکها را برای سایت خود انتخاب نمایید:

  • ابتدا تمام سایتهایی را که با کلمات کلیدی (برای تبلیغات کلیکی گوگل) شما در رتبه های ۱ تا ۱۰ موتورهای جستجو قرار دارند را بیابید.
  • سایتها را در مرورگر باز نمایید و به دنبال تمام سایتها و وبلاگهای مرتبط بگردید.
  • حال شما لیستی از سایتهای مناسب برای گرفتن لینک دارید، در این مرحله لینک صفحات فرود خود را در این سایتها قرار دهید. فقط توجه داشته باشید که انکر تکس لینکها، کلمات کلیدی شما باشد.

حسن موحد

عاشق طراحی وب سایت هستم و 8 سال هست در این زمینه فعالیت می کنم و تمرکزم بر روی خرسند نگه داشتن مشتری است .

ارسال نظر