قوانین

قوانین طراحان وب باران

۱- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) و مشخصات و آدرس کامل و دقیق در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت رسمی طراحان وب باران مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق تعلیق و یا لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد .

۲- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP های تخصیص ‌یافته و خدمات و همچنین اطلاعات موجود بر سرور(های) مورد اجاره بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با این خدمات و سرویس ها نخواهد داشت.

۳- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرور اجاره شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد. همچنین سرویس گیرنده متعهد می گردد از هیچ یک از نرم افزارهای P2P مانند torrent و emule جهت download و یا upload فایل های ناقض قوانین copyright استفاده نکند و در غیر این صورت ممکن است بنا به شرایط پارس پک سرور مربوطه را مسدود نماید، در چنین شرایطی هیچ وجهی بازگردانده نخواهد شد.

۴- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.

۵- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

۶- در صورتی که سرویس گیرنده، خدمات پشتیبانی ( شامل پشتیبانی گیری و بررسی مشکلات سیستمی )  سرویس دهنده را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.

۷- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس و یا خدمات پیش آمده باشد.

۸- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با طراحان وب باران سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها و یا خدمات اقدام نماید.

۹-بعد از دریافت خدمات و تایید نهایی کتبی یا از طریق پرتال مشتریان  از طرف سرویس گیرنده  ، هیچ گونه مسئولیت بابت خدمات ارائه شده بر گردن طراحان وب باران باقی نمی ماند ، مگر در شرایطی که به صورت کتبی و یا از طریق پرتال طراحان وب باران تقبل نموده باشد .

۱۰ – تمامی فیلد های مورد نیاز طراحی سیستم های خصوصی از طریق فکس و یا ایمیل و یا پیوست به پرتال کاربران طراحان وب باران می بایست تحویل داده شوند ، موراد غیر قابل قبول نیست .

۱۱- تمامی خدمات  و سرویس ها می بایست از طریق پرتال کاربران به آدرس cp.baranweb.net سفارش داده شود .

۱۲- کلیه درخواست های پشتیبانی می بایست از طریق پرتال کاربران به آدرس  cp.baranweb.netارائه گردد و درخواست های پشتیبانی تلفنی و فکسی مورد قبول نمی باشد .